برگزاری دوره آموزشی برای دیپلمات های جمهوری ارمنستان

معاونت آموزشی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی از تاریخ ۱۰ تا ۱۹ تیر ۱۴۰۳ میزبان هیاتی ۸ نفره از دیپلمات های جمهوری ارمنستان بود که برای شرکت در دوره آموزشی به ایران سفر کرده بودند.
۲۰ تیر ۱۴۰۳
مشاهده ۴۹۷

معاونت آموزشی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی از تاریخ 10 تا 19 تیر 1403 میزبان هیاتی 8 نفره از دیپلمات های جمهوری ارمنستان بود که برای شرکت در دوره آموزشی به ایران سفر کرده بودند. در این دوره ده روزه، 20 کلاس با موضوعات بین المللی ،منطقه ای و  سیاست خارجی ایران برگزار شد. همچنین هیات مذکور در 15 بازدید از مراکز علمی و فرهنگی-تاریخی حضور یافتند و سفر دو روزه ای نیز به اصفهان داشتند. ملاقات با نمایندگان ارامنه مجلس شورای اسلامی و شورای خلیفه گری ارامنه نیز از دیگر برنامه‌های ایشان بود. 

در پایان این دوره ، مراسم اختتامیه با حضور رئیس و مدیران مرکز مطالعات برگزار شد و شرکت کنندگان گواهی نامه‌های خود را دریافت نمودند. 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
نشست مشترک مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه و آکادمی مطالعات علوم اجتماعی شانگهای چین روز یکشنبه ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۳ در این مرکز برگزار شد.
اساتید و دانشجویان گرامی فصلنامه تاریخ روابط خارجی به صاحب امتیازی مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه آمادگی دارد مقالات با درجه علمی- پژوهشی مرب...