ملاقات سفیر چین با رئیس مرکز مطالعات

چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین با محمدحسن شیخ الاسلامی رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۲ دیدار و گفت و گو کرد.
۲۲ آبان ۱۴۰۲
مشاهده ۳۵۷

چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین با محمدحسن شیخ الاسلامی رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه در تاریخ 21 آبان 1402 دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار همکاری‌های دوجانبه ایران و چین در زمینه‌های مطالعاتی، اندیشکده ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی در این دیدار با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهوری اسلامی ایران و تاکید ایشان بر همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های اندیشکده‌ای، آموزشی و علمی‌بر آمادگی این مرکز برای بررسی راه‌های ارتقای همکاری‌های اندیشکده‌ای تاکید کرد. سفیر چین نیز در این دیدار ضمن اشاره به روابط حسنه دو کشور در طول چند سده اخیر از گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های اندیشکده ای استقبال کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
دکتر شیخ الاسلامی، رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی، در راس هیئتی در سفر به رم، ضمن دیدار با مقامات ارشد وزارت خارجه ایتالیا، با شماری از اندیشکده‌ها و اندی...
همایش «تحولات در غزه از منظر حقوق بین الملل» در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه در تاریخ اول آذر ۱۴۰۲ برگزار شد.