نشست طوفان‌الاقصی و چشم‌انداز آینده

نشست "طوفان‌الاقصی و چشم‌انداز آینده"، با حضور محمد حسن شیخ‌الاسلامی، رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه و کارشناسان ارشد مرکز در روز سه شنبه ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.
۱۶ آبان ۱۴۰۲
مشاهده ۱۰۷۶

نشست "طوفان‌الاقصی و چشم‌انداز آینده"، با حضور محمد حسن شیخ‌الاسلامی، رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه و کارشناسان ارشد مرکز در روز سه شنبه 16 آبان ماه 1402 برگزار شد.

 در این نشست ضمن تبیین چرایی عملیات طوفان الاقصی، موضوع پیامدهای منطقه‌ای، بین‌المللی و چشم انداز پیش روی جنگ غزه مورد بررسی قرار گرفت. همچنین تاکید شد که عملیات طوفان الاقصی معادلات امنیتی رژیم صهیونیستی را به طور کامل بهم ریخته است. در این راستا تلاش این رژیم برای جلب حمایت امریکا برای انجام عملیات علیه غزه نشان از آن دارد که شکست اطلاعاتی و نظامی غیرقابل ترمیمی در این عملیات متحمل شده است.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
معاونت آموزشی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی از تاریخ ۱۰ تا ۱۹ تیر ۱۴۰۳ میزبان هیاتی ۸ نفره از دیپلمات های جمهوری ارمنستان بود که برای شرکت در دوره آموزشی به ا...
اساتید و دانشجویان گرامی فصلنامه تاریخ روابط خارجی به صاحب امتیازی مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه آمادگی دارد مقالات با درجه علمی- پژوهشی مرب...