نشست طوفان‌الاقصی و چشم‌انداز آینده

نشست "طوفان‌الاقصی و چشم‌انداز آینده"، با حضور محمد حسن شیخ‌الاسلامی، رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه و کارشناسان ارشد مرکز در روز سه شنبه ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.
۱۶ آبان ۱۴۰۲
مشاهده ۳۵۹

نشست "طوفان‌الاقصی و چشم‌انداز آینده"، با حضور محمد حسن شیخ‌الاسلامی، رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه و کارشناسان ارشد مرکز در روز سه شنبه 16 آبان ماه 1402 برگزار شد.

 در این نشست ضمن تبیین چرایی عملیات طوفان الاقصی، موضوع پیامدهای منطقه‌ای، بین‌المللی و چشم انداز پیش روی جنگ غزه مورد بررسی قرار گرفت. همچنین تاکید شد که عملیات طوفان الاقصی معادلات امنیتی رژیم صهیونیستی را به طور کامل بهم ریخته است. در این راستا تلاش این رژیم برای جلب حمایت امریکا برای انجام عملیات علیه غزه نشان از آن دارد که شکست اطلاعاتی و نظامی غیرقابل ترمیمی در این عملیات متحمل شده است.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
دکتر شیخ الاسلامی، رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی، در راس هیئتی در سفر به رم، ضمن دیدار با مقامات ارشد وزارت خارجه ایتالیا، با شماری از اندیشکده‌ها و اندی...
همایش «تحولات در غزه از منظر حقوق بین الملل» در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه در تاریخ اول آذر ۱۴۰۲ برگزار شد.